ROCK ARMY (edaspidi Kampaania) on Saku Õlletehase AS-i registrikoodiga 10030278, asukohaga Tallinna mnt 2, Saku, 75501 Harjumaa (edaspidi Korraldaja) poolt läbiviidav meelelahutuslik aktsioon, mis avaldub perioodil 1.07.2014 – 10.08.2014 kodulehel www.rock.ee/army. Kampaanias osalemiseks ei pea ostma Saku Õlletehase AS-i poolt turustatavaid tooteid. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud.

KAMPAANIA SISU

OSALEMINE
Kampaanias osaleja peab ROCK ARMY kampaanialehele laadima foto või video või teksti oma mälestusega Rock õllest. Kampaanias osalemise aluseks on foto/video/tekst kampaanialehele üleslaadimine, mitte foto/video/teksti autorlus.

Korraldajal on õigus kampaanialehelt eemaldada heade kommetega vastuolus olevad fotod/videod/tekstid.

HÄÄLETAMINE
Kampaanialehele laetud fotosid/videoid/tekste saavad kõik kampaanialehe külastajad „laikida“ ehk positiivselt hinnata. Kogutud laikid on üheks eelduseks võitjate välja selgitamisel. Igal osalejal on õigus laikida igat fotot/videot/teksti ühe korra. Fotod/videod/tekstid, mille hääletamisel on kasutatud ebaausaid võtteid, auhindade jagamises ei osale.

KAMPAANIA AUHINNAD:

Võitjatega võetakse ühendust ja nimed avaldatakse ROCK ARMY kampaanialehel. Auhinnad saab kätte Saku Õlletehase AS-st alates 07.07.2014 kuni 15.08. 2014. Kampaanias ei saa osaleda reklaamiagentuuride Der Tank ja Vurr Digital ning Saku Õlletehase AS töötajad.

Lisainformatsioon kampaania kohta ROCK ARMY kodulehel www.rock.ee/army.

Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Kampaania Korraldaja asukohta Tallinna mnt 2, Saku, 75501 Harjumaa Märksõnaga"Rock Army".

Korraldaja jätab endale õiguse kampaania reegleid muuta, teavitades sellest tarbijaid Facebooki vahendusel.